Vasaros šventė 2016

Kaip ir kiekvieną vasarą, pačiame liepos viduryje (liepos 16d.) vyko įmonės  „CIE LT Forge“ šeimų vasaros šventė.

Į šventę visada atskuba aktyviausi darbuotojai su savo artimaisiais. Šiais metais darbuotojai buvo kviečiami į „Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centrą“, kur svečių jau laukė gardumynais nukrautas stalas bei gaivieji gėrimais. Jaunieji šventės dalyviai pramogavo batute, turėjo galimybę iš arti susipažinti su poniais.

Saulėtą šeštadienio popietę iš Vilniaus atvykę šventės organizatoriai, įmonės vardu, padėkojo visiems susirinkusiems už jų gerai atliktus darbus, norą tobulėti bei džiugią nuotaiką. Padėkos žodį taip pat tarė į šventę atvykęs kokybės direktorius Raimondas Rukavičius. Organizatoriai suskirstė susirinkusius dalyvius į keturias komandas, kurios varžėsi vienos su kitomis įvairiose sportinėse rungtyse.

Aktyvų laisvalaikį mėgstantys darbuotojai dar labiau sustiprino komandinę dvasią tokiose rungtyse kaip:  virvės traukimas, „Olimpinis šaudymas“, „Velnio galeros“, „Gladiatorių kovos“, „Vandesvydis“, „Vandens kelionė“ ir kt. Tie, kas varžybose nedalyvavo aktyviai palaikė savo draugų komandas. Visi dalyviai buvo apdovanoti šampanu ir firminiais „CIE LT Forge“ rankšluosčiais. Viliojantis šašlyko kvapas išdavė apie laukiančius pietus. 

Į pavakarę, užduotims pasibaigus, pavalgius skanių, armėniškų šašlykų, pabendravus vieniems su kitais žmonės pradėjo skirstytis, renginio organizatorė lengviau atsikvėpė, kad viskas praėjo sklandžiai.. ir taip iki kitų susitikimų!