CIE LT Forge dalyvavo ir skaitė pranešimą forume „Sūduvos kryptis – M4.0”

Praėjusią savaitę vyko žurnalo IQ ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuotas vienas svarbiausių regiono forumų „Sūduvos kryptis – M4.0”, kuriame dalyvavo ir CIE LT Forge komanda.

Renginyje, kurį moderavo IQ žurnalo vyr. redaktorius Ovidijus Lukošius, kartu su kviestiniais svečiais ir Marijampolės verslo bei politikos lyderiais buvo aptarta miesto ir regiono plėtros scenarijus, vyko diskusija apie regiono bei demografinę situaciją, regiono darbo rinką ir jo raidos perspektyvas. Po pranešimų vyko diskusija "Verslas ir švietimas: kaip sudaryti tandemą?” bei verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2018“. Forumo metu pranešimus skaitė Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotojas Marius Vaščega, „Alliance for Recruitment“ darbo rinkos ekspertas Kęstutis Jasiulevičius, Lietuvos LEZ asociacijos prezidentas Simonas Petrulis, CIE LT Forge generalinis direktorius Darius Masionis ir Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius.

Pranešimo metu Darius Masionis kalbėjo apie tai kaip sėkmingai plėtoti metalo apdirbimo pramonės verslą regione demografinės krizės metu, ką įgyvendiname, su kokiais iššūkiais tenka susidurti darbo rinkoje bei kaip pritraukti naujus ir išlaikyti esamus darbuotojus.

Daugiau informacijos apie renginį straipsnyje (žr. čia) bei Marijampolės TV žinių video reportaže (žr. čia).